Psycholog i Psychoterapeuta

   Nazywam się Michał Kozaczuk i pracuję jako psychoterapeuta w Centrum Psychologii i Psychoterapii Refleksja. Ukończyłem studia magisterskie z psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II. Na studiach specjalizowałem się w psychoterapii, psychologii klinicznej oraz diagnostyce. Ukończyłem czteroletni kurs psychoterapii rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Przygotowuję się również do uzyskania Certyfikatu Terapeuty Psychodynamicznego. Ukończyłem staż w Ośrodku Terapeutyczno Szkoleniowym „OTS” w Lublinie, podczas którego odbywałem własną psychoterapię. W ciągu 7 lat prowadziłem psychoterapię indywidualną i grupową w takich ośrodkach jak: Szpital Neuropsychiatryczny w Lublinie, Klinika Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie na oddziale psychiatrii Psychodynamicznej oraz w prywatnej praktyce specjalistycznej. Jestem Również członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Uczestniczę rownież w stałej superwizji certyfikowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne superwizora.
   To co jest najważniejsze dla samego terapeuty w pracy zawodowej to zachowanie zasad etyki, a także utrzymywanie swoich kompetencji na jak najwyższym poziomie. Przestrzeganie tych zasad daje mi możliwość pełnego skupienia się na procesie terapeutycznym.

  • Ponad 7 letnia praktyka psychologiczno - psychoterapeutyczna
  • Obecnie Psychterapeuta w „Centrum Psychologii i Psychoterapii Refleksja”
  • Psychoterapeuta w Klinice Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, oddział psychiatrii psychodynamicznej
  • Psychterapeuta w Ośrodku psychoterapii „Widok” w Krakowie
  • Psycholog w Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Lublinie
  • Stażysta w Ośrodku Terapeutyczno-Szkoleniowym „OTS” w Lublinie,
  • Szkolenia: Całościowy czteroletni Kurs Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, Osobowość borderline oraz osobowość narcystyczna - diagnoza i leczenie, Terapia małżeństw, Metoda Rorschacha, Badanie i rehabilitacja neuropsychiatryczna, Terapia w oparciu o analizę transakcyjną,

Psycholog w Krakowie

Michał Kozaczuk - ZnanyLekarz.pl